Обмін і повернення

Ви завжди можете безкоштовно обміняти та повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, за умови, що товар не використовувався та збережений його первинний вигляд, бирка з цінником та оригінальна упаковка, а також всі супутні товари (вішалки, чохли для одягу та інше)


При обміні/поверненні, разом із товаром необхідно надати:


  • чек;
  • заповнену форму повернення.

*форму для повернення ми додаємо разом із чеком.


Обмін та повернення товару здійснюються за рахунок покупця, відповідно до тарифів «Нової Пошти».


Просимо вас врахувати, що у разі повернення товару за допомогою «Нової Пошти», пересилання Україною займає 1-2 дні. Ми рекомендуємо вам здійснити повернення не пізніше 10 днів після отримання замовлення, щоб точно вкластися в належні терміни та вчасно отримати повернення коштів.


Переконливо просимо вас робити примірку акуратно. Якщо річ вам не підійшла, не зривайте цінники та ярлики. Примірку взуття необхідно проводити на м'якій та чистій поверхні: підошва після примірки має залишитися непошкодженою. Взуття зі слідами шкарпетки та заломами до повернення не приймається. Товар повинен бути повернутий разом із усією оригінальною упаковкою.


ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ У МАГАЗИНІ GALLERY OPERA:


Обмінювати та повернути товар можна безкоштовно у нашому магазині Gallery Opera.

При собі необхідно мати товар, який ви хочете обміняти/повернути, чек та паспорт.


Графік роботи: пн. - Пт. з 11:00 до 20:00; зб. - Нд. з 12:00 до 20:00

Адреса: магазин Gallery Opera (Одеса, вул. Ланжеронівська, 8)


*Не повертаються та не підлягаються обміну речі, які не відповідають умовам повернення, зазначеним у Законі України «Про захист прав споживачів».

  • ювелірні вироби;
  • нижня білизна;
  • купальники;
  • корсетні вироби;
  • рукавички;
  • панчішно-шкарпеткові вироби;
  • парфум.


ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ


Якщо товар, що повертається, був оплачений online на сайті, повернення здійснюється на ту картку, з якою була передоплата. Якщо товар оплачений при отриманні (на відділенні Нової пошти або кур'єру Нової пошти), повернення здійснюється на ту картку, яка вказана у заявці на повернення. Терміни зарахування коштів на розрахунковий рахунок одержувача залежать від внутрішнього регламенту банку-одержувача та становлять, як правило, від 1 до 5 банківських днів.